FIRST TEAM

03 Aug 15:00 Blackpool (a)

10 Aug 15:00 Wycombe Wanderers (h)

13 Aug 19:45 Cheltenham Town (CC1) (h)

17 Aug 15:00 Coventry City (a)

20 Aug 19:45 Tranmere Rovers (h)

24 Aug 15:00 Oxford United (h)

27 Aug 19:45 Brighton (CC2) (h)

31 Aug 15:00 Burton Albion (a)

03 Sep 19:45 Plymouth Argyle (EFLT) (a)

07 Sep 15:00 Accrington Stanley (h)

14 Sep 15:00 Lincoln City (a)

17 Sep 19:45 Gillingham (h)

21 Sep 15:00 AFC Wimbledon (a)

24 Sep 19:45 Chelsea U21s (EFLT) (h)

28 Sep 15:00 Rotherham United (h)

12 Oct 15:00 MK Dons (h)

19 Oct 15:00 Doncaster Rovers (a)

22 Oct 19:45 Bolton Wanderers (h)

26 Oct 15:00 Portsmouth (h)

02 Nov 15:00 Rochdale (a)

12 Nov 19:45 Swindon Town (EFLT) (h)

16 Nov 15:00 Sunderland (h)

23 Nov 15:00 Shrewsbury Town (a)

07 Dec 15:00 Southend United (h)

14 Dec 15:00 Ipswich Town (a)

21 Dec 15:00 Peterborough United (h)

26 Dec 15:00 AFC Wimbledon (h)

29 Dec 15:00 Fleetwood Town (a)

01 Jan 15:00 MK Dons (a)

11 Jan 15:00 Doncaster Rovers (h)

18 Jan 15:00 Rotherham United (a)

25 Jan 15:00 Fleetwood Town (h)

28 Jan 19:45 Bolton Wanderers (a)

01 Feb 15:00 Coventry City (h)

08 Feb 15:00 Wycombe Wanderers (a)

11 Feb 19:45 Tranmere Rovers (a)

15 Feb 15:00 Blackpool (h)

22 Feb 15:00 Sunderland (a)

29 Feb 15:00 Shrewsbury Town (h)

07 Mar 15:00 Southend United (a)

14 Mar 15:00 Ipswich Town (h)

21 Mar 15:00 Peterborough United (a)

28 Mar 15:00 Rochdale (h)

04 Apr 15:00 Portsmouth (a)

10 Apr 13:00 Oxford United (a)

13 Apr 15:00 Burton Albion (h)

18 Apr 15:00 Accrington Stanley (a)

25 Apr 15:00 Lincoln City (h)

03 May 12:00 Gillingham (a)

DEVELOPMENT SQUAD

Our Development Squad will play in the  Central League South with home games being played at Yate Town’s Lodge Road ground.

06 Aug 19:45 Bristol Manor Farm (GFASCC1) (a)

15 Aug 14:00 Cambridge United (PLC Q) (h)

20 Aug 14:00 Torquay United (friendly) (h)

10 Sep 14:00 Peterborough United (a)

15 Oct 13:00 Forest Green Rovers (h)

05 Nov 14:00 Plymouth Argyle (a)

14 Jan 13:00 Forest Green Rovers (a)

04 Feb 14:00 Plymouth Argyle (h)

03 Mar 14:00 Southend United (a)

24 Mar 14:00 MK Dons (h)

ACADEMY U16 & U18 SIDES

03 Aug 11:00 Swindon Town (a)

14 Aug 11:00 Cheltenham Town (a)

17 Aug 11:00 Exeter City (a)

24 Aug 11:00 AFC Bournemouth (h)

31 Aug 11:00 Forest Green Rovers (a)

07 Sep 11:00 Portsmouth (h)

21 Sep 11:00 Newport County (a)

28 Sep 10:30 Oxford United (h)

05 Oct 11:00 Yeovil Town (a)

12 Oct 11:00 Plymouth Argyle (h)

19 0ct 11:00 AFC Bournemouth (a)

26 Oct 11:00 Forest Green Rovers (h)

02 Nov 11:00 Portsmouth (a)

16 Nov 11:00 Oxford United (a)

23 Nov 11;00 Newport County (h)

30 Nov 11:00 Yeovil Town (h)

14 Dec 11:00 Plymouth Argyle (a)

21 Dec 11:00 Swindon Town (h)

04 Jan 11;00 Cheltenham Town (h)

11 Jan 11:00 Exeter City (h)

GAS GIRLS – FIRST TEAM

The girls will play in the Gloucestershire County Womens Football League – Division One and all home games will be played at Lockleaze Sports Centre

18 Aug 14:00 Merthyr Town Women  (Pre-Season Friendly) (a)

01 Sep 15:00 Gloucester City Ladies (Pre-Season Friendly) (h)

08 Sept 14:00 Abbeymead Rovers Ladies (a)

15 Sep 14:00 Longlevens Ladies (a)

22 Sep 14:00 Bristol Ladies Union (Youth) (a)

29 Sep 14:00 Bristol & West Ladies (a)

06 Oct 14:00 Forest of Dean Ladies (h)

20 Oct 14:00 Forest Green Rovers Ladies (GFA Trophy) (a)

03 Nov 14:00 Cheltenham Women U21 (a)

10 Nov 14:00 Pucklechurch Sports (h)

08 Dec 14:00 Longwell Green Ladies (h)

15 Dec 14:00 Longwell Green Ladies (a)

12 Jan 14:00 Abbeymead Rovers Ladies (h)

19 Jan 14:00 Longlevens Ladies (h)

26 Jan 14:00 Bristol Ladies Union (Youth) (h)

02 Feb 14:00 Bristol & West Ladies (h)

09 Feb 14:00 Forest of Dean Ladies (a)

16 Feb 14:00 Cheltenham Women U21 (h)

23 Feb 14:00 Pucklechurch Sports (a)

GAS GIRLS DEVELOPMENT TEAM

The girls will play in the Gloucestershire County Womens Football League – Division Two and all home games will be played at Lockleaze Sports Centre

01 Sep 13:00 Salisbury Ladies (Pre-Season Friendly) (h)

08 Sep 14:00 Cotswold Rangers Women (a)

15 Sep 14:00 Cheltenham Civil Service (h)

22 Sep 14:00 Dursley Town Ladies (a)

29 Sep 14:00 Bradley Stoke Ladies (a)

06 Oct 14:00 Bishops Cleeve Ladies (a)

13 Oct 14:00 Southmead Community Support (Ladies) (LC1) (a)

03 Nov 14:00 Cirencester Town Ladies (h)

10 Nov 14:00 Mitcheldean SC Ladies (a)

17 Nov 14:00 Mitcheldean SC Ladies (GFA CC)

24 Nov 14:00 Gloucester City Ladies (h)

12 Jan 14:00 Cotswold Rangers Women (h)

19 Jan 14:00 Cheltenham Civil Service (a)

26 Jan 14:00 Dursley Town Ladies (h)

02 Feb 14:00 Bradley Stoke Ladies (h)

09 Feb 14:00 Bishops Cleeve Ladies (h)

16 Feb 14:00 Cirencester Town Ladies (a)

23 Feb 14:00 Mitcheldean SC Ladies (h)

01 Mar 14:00 Gloucester City Ladies (a)